LIVINGIN
Menu

KOMODO – dokonale prispôsobivá sofa

Viete si predstaviť lepší relax, ako sa posadiť na pohodlnú sofu na čerstvom vzduchu a užívať si okolitú prírodu? Máme pre vás jeden dizajnový tip. Poďme sa bližie pozrieť na KOMODO od talianskeho výrobcu NARDI.

KOMODO 5 agave/avocado/giungla, KOMODO POLTRONA agave/giungla

Komodo je modulárny systém exteriérového nábytku, ktorý môže byť usporiadaný podľa potreby a vkusu majiteľa. Dizajn je inšpirovaný konármi stromov a je doplnený mäkkými vankúšmi v jemných farbách. Komodo získalo už viacero dizajnérskych ocenení.

KOMODO 5 bianco/grigio

Komodo 5 je základná zostava z piatich modulov, dá sa prispôsobiť podľa potreby – odložíte vankúše, jednoducho zložíte opierky a môžete začať kombinovať, kreativite sa medze nekladú. Pre viac inšpirácie:

V ponuke je aj samostané kreslo a pouf. Dajú sa doplniť do kompozície k sofe, poprípade nájdu využitie v menších priestoroch. V rovnakom dizajne je aj konferenčný stolík, ako novinka je verzia so skleneným povrchom.

KOMODO POLTRONA antracite/rosa quarzo, KOMODO POUF antracite/rosa quarzo

Konštrukcia Komoda je z polypropylénu spevneného skleneným vláknom. Tento materiál má viacero výhod – aj napriek vysokej nosnosti (do 200 kg) je konštrukcia ľahká, odoláva poveternostným vplyvom a nezaťažuje životné prostredie – dá sa zrecyklovať.

KOMODO antracite/rosa quarzo, KOMODO TAVOLINO VETRO antracite

Vankúše majú poťah z odolnej látky – je stálofarebná, odoláva špine a plesni, takže zvládajú slnko aj dážď. V prípade potreby sa dá poťah oprať. Pre väčšie pohodlie sú k dispozícii aj menšie vankúšiky v širokej palete farieb.

KOMODO POLTRONA bianco/grigio, KOMODO TAVOLINO VETRO bianco

Produkty spoločnosti Nardi sú výsledkom inovatívneho dizajnu a technológií s dôrazom na udržateľnosť. Nardi už 30 rokov produkuje exteriérový nábytok, na ktorom oddychujú a užívajú si voľné chvíle ľudia z celého sveta.

Prihláste sa do newslettera