LIVINGIN
Menu

NET collection

Útulný kútik v záhrade obklopený zeleňou alebo rozkvitnutý balkón sú ideálne miesta na oddych. Kolekcia NET umožnuje vytvoriť si doma kúsok neba, kde môžete tráviť spoločné chvíle so svojimi najbližšími.

NET RELAX salice, NET BENCH salice, NET TABLE 100 salice

Oblé línie a geometrická perforácia sa nesú celou kolekciou Net. Vďaka perforovanému vzoru nábytok pôsobí vzdušne a komfortný tvar láka sadnúť si. Rafinováný dizajn kolekcie získal viaceré medzinárodné ocenenia.

NET RELAX tortora/rosa quarzo, RIO 210 EXTENSIBLE tortora

Súčasťou kolekcie sú stoličky bez podrúčky Bit, stoličky s podrúčkou Net, kreslá Net Relax, lavička Net Bench a nízky stolík Net Table 100. Sú ideálne na zariaďovanie rozmanitých priestorov a majú šíroké využitie.

NET RELAX tortora/rosa quarzo, RIO 210 EXTENSIBLE tortora

Stoličky a kreslá sa dajú použiť na pohodlné stolovanie na čerstom vzduchu. Zostava z kresiel, lavičky a nízkeho stolík dobre poslúži na poobedný oddych či posedenie s priateľmi.

NET RELAX bianco/grigio, NET BENCH bianco/grigio, NET TABLE 100 bianco

Jednotlivé produkty z kolekcie Net sú vyrobené z polypropylénu spevneného skleneným vláknom. Pri výrobe nevzniká žiadny odpad, odrezky sa zrecyklujú a opätovne použijú na výrobu ďalšieho nábytku.

BIT bianco, salice, RIO 140 EXTENSIBLE bianco

Lavička a kreslá sa dajú doplniť o podsedáky, môžu sa zladiť tón v tóne alebo zvoliť kontrastné farby – tu je priestor na vytvorenie si jedinečného záhradného sedenia. Pre dokonalé zladenie máme možnosť doplniť lavičku o vakúše, ktorých poťah sa dá vybrať zo širokej palety exteriérových látok.

NET senape, RIO ALU 210 EXTENSIBLE antracite

Harmonická paleta farieb kolekcie Net dokáže vytvoriť príjemnú atmosféru a premeniť terasu/záhradu na vaše najobľúbenejšie miesto. Nábytok si zachováva svoju farebnosť, odoláva vplyvom počasia a bude vás sprevádzať leto za letom.

Prihláste sa do newslettera