LIVINGIN LIVINGIN

Menu

O nás

Cieľom LIVINGIN je tvoriť jedinečné priestory pre úspešných ľudí. Sme vašimi sprievodcami pri tvorbe dizajnových riešení domov, bytov a kancelárií s kvalitnými svetovými značkami Calligaris a Tempur. Taktiež úzko polupracujeme s architektmi a dizajnérmi pri vytváraní priestorov pre ich klientov.


Sme najväčší showroom nábytku Calligaris a jediné Calligaris Studio na Slovensku. Ponúkame kompletný sortiment talianskej dizajnovej značky. Samozrejmosťou je každoročne najnovšia kolekcia Calligaris z Milána. Dopĺňa ju spánkové štúdio Tempur s kolekciu matracov, vankúšov a roštov.


V LIVINGIN získavate pohodlné, trvácne, kvalitné a zároveň veľmi osobné interiéry na svetovej úrovni. Vyberáme pre vás to najlepšie zo svetových trendov nábytku a interérových doplnkov. Veríme, že si zaslúžite svoj originálny priestor a podporujeme vašu tvorivosť.

Calligaris je talianskou dizajnovou smart značkou, ktorá diktuje trendy talianskemu nábytku už od roku 1923. Svoju pozíciu na trhu neustále potvrdzuje inováciami, najnovšími technológiami, inteligenciou a variabilitou.

Calligaris vám svojou širokou škálou produktov a veľkou variabilitou prevedení a rozmerov umožňuje vytvoriť si veľmi osobný interiér s ohľadom na jedinečnosť vášho priestoru. Interiér, ktorý vás bude reprezentovať, vyjadrovať vašu osobnosť a zároveň bude pohodlný a trvácny.

Značka Calligaris je známa svojou komlexnosťou; ponúka sedačky, obývačkový nábytok, jedálenské stoly, stoličky, postele, komody až po svietidlá , koberce či rôzne doplnky. Všetky tieto parametre vám Calligaris prináša v cenovo dostupnej hladine doplnené o naše odborné poradenstvo a služby.

V showroome LIVINGIN sme pre vás vytvorili spánkové štúdio Tempur, kde si môžete vyskúšať luxusné matrace, vankúše a rošty svetovej značky. Pocítite stav beztiaže, materiál Tempur umožní vášmu telu nájsť najdokonalejšiu polohu pre regeneráciu a zdravý spánok.
Tempur vychádza zo svojej histórie plnej inovácií. Pri výrobe matracov používa technologicky inovované materiály NASA, ktoré boli pôvodne vyvinuté na zmierňovanie účinkov preťaženia kozmonautov pri štarte. V súčasnosti je Tempur jedinou značkou vyrábajúcou matrace a vankúše, ktorá získala oprávnenie k používaniu pečate Certifikovaná technológia NASA.
Materiál Tempur je výnimočný svojou citlivosťou na teplotu a dokonalým prispôsobením sa tvaru vášho tela. Je mäkký tam, kde chcete a pevný tam, kde to potrebujete. Tempur matrace, rošty a vankúše umožnia vášmu telu nájsť tú najpohodlnejšiu polohu a poskytnú mu v nej potrebnú podporu pre zdravý spánok.

Prihláste sa do newslettera